Fizjoterapia
Konsultacja fizjoterapeutyczna, terapia manulna, kinesotaping, masaż oraz EMS. 

Odpowiednia ocena wzorców ruchowych, diagnostyka oraz lokalizacja nieprawidłowości w układzie ruchu pomoże w dobraniu odpowiedniej terapii, która zniweluje dysfunkcje naszego ciała a co za tym idzie przyczyni się to poprawy jakości życia. Nasi fizjoterapeuci zajmą się każdym pacjentem kompleksowo stosując nie tylko swoje doświadczenie w technikach podstaw fizjoterapii ale również korzystając z nowoczesnych rozwiązań jakim jest wzmacnianie ciała techniką elektrostymulacji mięśniowej.

Dla jakich osób?

Z chorobami neurologicznymi

Po kontuzjach

Z bólami kręgosłupa

Z bólem stawów

Po zabiegach i operacjach

Z wadami postawy

Konsultacja fizjoterapeutyczna

 Obejmuje szczegółowe badanie pacjenta w celu zlokalizowania problemu bądź dysfunkcji. Na podstawie wykonanej analizy można dobrać odpowiednią formę terapii oraz zaplanować dalszą rehabilitację, która pozwoli na odzyskanie prawidłowego funkcjonowania naszego ciała.

Konsultacja Fizjoterapeutyczna - 60 minut

160 zł

Terapia manualna

Terapia manualna – jest to wyspecjalizowana forma fizjoterapii, która pozwala na leczenie stanów bólowych, ograniczeń mobilności oraz ruchomości,i powrót do zdrowia po urazach czy kontuzjach. Dana metoda wykorzystuje różnego rodzaju techniki manipulacyjne, manualne oparte na biomechanice i układzie ruchu człowieka, które wspomagają powrót do sprawności.

Terapia manualna

160 zł

Centrum fizjoterapeutyczne znajdujące się na Basenie Brynów – EMS | Fizjoterpia | Masaż

Wyjątkowe i nowoczesne miejsce z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym.

KONTAKT

Kościuszki 104 (Basen Brynów)
40-519 Katowice

Pon – Pt: 6:30 – 21:30

Sb: 8:00 – 18:00

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © EMS20STUDIO 2023