Nasze Studio

Doskonała lokalizacja - BASEN BRYNÓW

Basen Brynów to nowoczesny i świetnie ulokowany obiekt rekreacyjny, gdzie oprócz samego pływania można uprawiać inne formy aktywności fizycznej . Nasze studio znajduję się właśnie w tym miejscu. Treningi i rehabilitacja w specjalnie wydzielonej części Basenu Brynów, oddzielna szatnia i prysznice, przebieralnie i toalety tylko dla klientów EMS 20 studio. FIZJOTERAPIA, MASAŻ oraz EMS w najlepszym miejscu!

  • komfort i prywatnośc podczas treningu i rehabilitacji
  • oddzielna szatnia wraz z prywatnymi szafkami z zamknięciem szyfrowanym magnetycznie
  • przebieralnie i toalety tylko dla klientów EMS 20 studio
  • duży darmowy parking
  • możliwość dodatkowego korzystania odpłatnie z pływalni, sauny lub sali gimnastycznej. 
Studio premium

EMS 20 studio to wyjątkowe miejsce gdzie trening  medyczny EMS odbywa się w komfortowych warunkach, sam na sam z najlepiej wyszkolonymi trenerami medycznymi. Trener jest na Twoją wyłączność i oprócz samego treningu przeznacza również czas na diagnostykę, pomiary, analizy i profesjonalne porady. Poza komfortem samego ćwiczenia zadbaliśmy również o szczegóły w postaci wystroju wnętrza, dostosowanie warunków oświetleniowych oraz wentylacyjnych do specjalistycznych zajęć czy darmowej wody lub kawy dla naszych podopiecznych.

Certyfikowany sprzęt

W naszym studio korzystamy z najnowszego sprzętu niemieckiej firmy MIHA Bodytec. Sprzęt oprócz europejskich certyfikatów posiada również medyczny certyfikat amerykańskiej agencji FDA co jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwo oraz skuteczności działania.

Strefa Masażu

W specjalnie przygotowanej strefia masażu i fizjoterapii będziesz mógł skorzystać z różnych rodzajów masaży, terapii manulnej czy tapowania. Nasi fizjoterapeuci posiadają odpowiednie kwalifikację pozwalające na leczenie stanów bólowych, ograniczeń mobilności oraz ruchomości i powrót do zdrowia po urazach czy kontuzjach. 

Komfort i prywatność

Dbamy o Twój komfort oraz prytwatność dlatego decydując się na treningi w naszym studio będziesz mógł koszystać z oddzielnej części obiektu Basenu Brynów z własną szatnią i prysznicami oraz przebieralniami i toaletami tylko dla klientów EMS 20 studio. 

Łatwość dojazdu z centrum Katowic i innych rejonów aglomeracji.

W naszym studio korzystamy z najnowszego sprzętu niemieckiej firmy MIHA Bodytec. Sprzęt oprócz europejskich certyfikatów posiada również certyfikat amerykańskiej agencji FDA co jest gwarancją najwyższego bezpieczeństwo oraz skuteczności działania.

Centrum fizjoterapeutyczne znajdujące się na Basenie Brynów – EMS | Fizjoterpia | Masaż

Wyjątkowe i nowoczesne miejsce z bogatym zapleczem rekreacyjno-sportowym.

KONTAKT

Kościuszki 104 (Basen Brynów)
40-519 Katowice

Pon – Pt: 6:30 – 21:30

Sb: 8:00 – 18:00

Wszelkie Prawa Zastrzeżone © EMS20STUDIO 2023