Poniedziałek - Piątek: 6:30 - 21:30, Sobota - Niedziela: 8:00 - 18:00

Trenerzy

Anna Siuda

Anna Siuda 

Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec. Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg.

 

Prywatnie studentka V roku kierunku lekarskiego na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Od dzieciństwa pasjonatka sportu. Wychodzi z założenia, że w zdrowym ciele zdrowy duch i mimo studiów znajduje czas na codzienną aktywność. Trenerka personalna, instruktorka fitness, dodatkowo posiada uprawnienia instruktorskie z pilatesu i zdrowego kręgosłupa, Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec. Trener EMS z międzynarodową licencją GluckerKolleg. Interesuje ją neurologia i w przyszłości chciałaby połączyć swoją pasję ze swoimi zainteresowaniami tak by pomagać ludziom.

Natalia Kuraś

Natalia Kuraś

Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec.

Certyfikowana trenerka personalna i instruktorka fitness. Miłość do sportu towarzyszy jej od dziecka i z wiekiem staje się coraz większa. Studentka dietetyki Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, którą pasjonują zdrowy styl życia, układanie jadłospisów i gotowanie. Cały czas uczestniczy w różnego rodzaju kursach i szkoleniach dotyczących metod treningowych jak i dietetyki. Sport to dla niej nie tylko praca ale i element każdego dnia. Nie wyobraża sobie życia bez aktywności fizycznej.

Alicja Piątek

Alicja Piątek

Certyfikowany Trener Personalny EMS Miha Bodytec.

 

Magister fizjoterapii. Absolwentka Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Śląskiego Uniwersytetu Medycznego. Trenerka personalna EMS, instruktorka kettlebell. Ukończyła szkolenie składające się z I oraz II modułu „Koncepcja kształtowania motorycznego w treningu funkcjonalnym” oraz kurs Masażu Tkanek Głębokich. Ze sportem związana jest od dzieciństwa. Przez kilka lat była członkiem Kadry Narodowej Karate i reprezentowała kraj stając m.in. na podium zawodów rangi europejskiej. Wielokrotna Mistrzyni Polski. Dodatkowo obejmuje stanowisko Kierownika i rozwija się również w kierunku zarządzania zespołem. Reprezentowała firmę na Maratonie Nowojorskim oraz w biegu Red Bull 400 Zakopane.